06/Dec/2020. 149€ – Stamboll Super Oferte. Pushime ne Stamboll – 3 Dite 179 Euro. Details. Oferta për Antalya 2020, për pushimet verore ideale. Lamtumirë pushime verore 2020? Hannover +49 (0)511 336 29 09. Side, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► KILIKYA PALACE GOYNUK 5*, Kemer, Ultra All Inclusive (2 femije 0-12 Falas)► KIRMAN ARYCANDA DE LUXE RESORT 5*, Alanya, Ultra All Incluisve► CRYSTAL DELUXE RESORT &SPA 5*, Kemer, Ultra All Inclusive► CRYSTAL FLORA BEACH RESORT & SPA 5*, Kemer, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► LONG BEACH RESORT HOTEL 5*, Alanya, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► LONG BEACH HARMONY 5*, Alanya, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► SIRIUS DELUXE HOTEL 5*, Alanya, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► KIRMAN BELAZUR RESORT & SPA 5*, Belek, Ultra All Inclusive► VON RESORT GOLDEN COAST 5*, Side All Inclusive, (1 femije 0-12 Falas)► MIRADA DEL MAR 5*, Kemer, Ultra All Inclusive► VON RESORT ELITE 5*, Side, All Inclusive► MARCO POLO HOTEL 5*, Kemer, Ultra All Inclusive, (1 femije 0-12 Falas)► KAMELYA K CLUB 5*,Side, Ultra All Inclusive, (1 femije 0-12 Falas)► KAMELYA FULYA HOTEL 5*, Side, Ultra All Inclusive, (1 femije 0-12 Falas)► DELPHIN BOTANIK PLATINIUM 5*, Alanya, All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► MARITIM PINE BEACH 5*, Belek, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► CRYSTAL TAT BEACH GOLF RESORT & SPA 5*, Belek, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► LIMAK LIMRA HOTEL&RESORT 5*, Kemer, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► ORANGE COUNTY KEMER 5*, Kemer, Ultra All Inclusive ► CRYSTAL PALACE LUXURY RESORT & SPA 5*, Side, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► AKKA ALINDA HOTEL 5*, Kemer, Ultra All Inclusive ► KAMELYA SELIN HOTEL 5*, Side, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► IC HOTELS GREEN PALACE 5*, Lara, Ultra All Inclusive► ADALYA ELITE LARA 5*, Lara, Ultra All Inclusive► FAME RESIDENCE LARA &SPA 5*,Lara, All Inclusive► IC HOTELS SANTAI FAMILY RESORT 5*, Belek, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► CLUB ASTERIA BELEK 5*, Belek, High Class All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► CRYSTAL FAMILY RESORT & SPA 5*, Belek, Ultra All Inclusive (2 femije 0-12 Falas), ► CRYSTAL SUNSET LUXURY RESORT & SPA 5*, Side, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► TRENDY LARA HOTEL 5*, Lara, Ultra All Inclusive► MARTI MYRA 5*,Kemer, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► AYDINBEY KING’S PALACE & SPA 5*, Side, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► SHERWOOD EXCLUSIVE KEMER 5*, Kemer, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► DELPHIN DELUXE RESORT 5*, Alanya, Ultra All Incusive ► MIRACLE RESORT HOTEL 5*, Lara, Ultra All Inclusive► ROYAL ALHAMBRA PALACE 5*,  Side, Ultra All Inclusive► ROYAL DRAGON HOTEL 5*, Side, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► ROYAL TAJ MAHAL HOTEL 5*,  Side, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► THE LAND OF LEGENDS 5*, Belek, Me mengjes ose Mengjes e Darke► SPICE HOTEL SPA 5*, Belek, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► NIRVANA LAGOON VILLAS SUITES & SPA 5*, Kemer, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► AMARA CLUB MARINE NATURE 5* Kemer, Ultra All Inclusive► NASHIRA RESORT HOTEL 5*, Side, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► LIMAK ARCADIA RESORT HOTEL 5*, Belek Ultra All Inclusive (2 femije 0-14 Falas)► ALBA ROYAL HOTEL 5*, Side, Ultra All Inclusive (Vetem per te rritur)► RIXOS BELDIBI 5, Kemer, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► CRYSTAL SUNRISE QUEEN LUXURY RESORT & SPA 5*, Side, Ultra All Inclusive► ROYAL SEGINUS HOTEL 5*, Lara, Ultra All Inclusive► LIMAK ATLANTIS DELUXE RESORT HOTEL 5*, Belek, Ultra All Inclusive► KEMER BARUT COLLECTION 5*, Kemer, Ultra All Inclusive► BAIA LARA HOTEL 5*, Lara, Ultra All Inclusive► ROYAL HOLIDAY PALACE 5*, Lara, Ultra All Inclusive► ROYAL WINGS HOTEL 5*, Lara, Ultra All Inclusve► ROYAL ADAM & EVE 5*,  Belek, Ultra All Inclusive (Vetem per te rritur)► AKKA ANTEDON HOTEL 5*, Kemer, Ultra All Inclusive► BELLIS DELUXE HOTEL 5*, Belek, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► DELPHIN PALACE HOTEL 5*,Lara, Ultra All Inclusive► SUSESI LUXURY RESORT 5*, Belek, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► ARUM BARUT COLLECTION 5*, Side, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► SENSIMAR SIDE RESORT & SPA 5*, Side, Ultra All Inclusive (Vetem per te rritur)► DELPHIN DIVA PREMIERE HOTEL 5*, Lara, Ultra All Inclusive► LIMAK LARA DELUXE RESORT HOTEL 5*,  Lara, Ultra All Inclusive► CONCORDE DE LUXE RESORT 5*,  Lara, Ultra All Inclusive (2 femije 0-12 Falas)► LARA BARUT COLLECTION 5*,  Lara, Ultra All Inclusive► DELPHIN BE GRAND RESORT 5*, Lara, Ultra All Inclusive► DELPHIN IMPERIAL HOTEL 5*,  Lara, Ultra All Inclusive► ACANTHUS & CENNET BARUT COLLECTION 5*,  Side, Ultra All Inclusive► CALISTA LUXURY RESORT 5*, Belek, Ultra All Inclusive► IC HOTELS RESIDENCE 5*,  Lara, Ultra All Inclusive► REGNUM CARYA GOLF & SPA RESORT 5*, Belek, Luxury All Inclusive► TITANIC MARDAN PALACE HOTEL 5*,  Lara, Golden All Inclusive. @eurokoha 711. Si cdo vere tejeter edhe kete Max Travel ju sjell ofertat me te mira per Pushime ne Antalya, Turqi ne resortet (hotelet) me te mira me sherbimin te vleresuar dhe gjithmone me komoditetin e Turkish Airlines. Regjistrohu në newsletter për oferta nga Pushime.com Informohuni për udhëtime, oferta dhe bonuset më të mira. Beethovenstrasse 49. Blogu dhe Lajmet - Bileta Avioni te Lira. Cmimet me te mira ne … Lamtumirë pushime verore 2020? Pranoj dhe autorizoj marrjen e informatave me e-mail nga Pushime.com . Për më shumë informata na kontaktoni në 038 235 235 ose ne zyrat tona te Qafa, te Hoteli Grand dhe Swiss Diamond. Banka Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim (BERZH), ashtu si vitin e kaluar, do të vazhdojë investimet në Turqi.Në deklaratën e bërë nga BERZH bëhet e ditur se në vitin 2019 në Turqi janë investuar 1 miliardë dollarë në 35 projekte kurse në vitin 2020, me rritjen ekonomike, synohet të … Per te gjithe ju nje mundesi e re turizmi.ikub.al. CH-Zürich 8002. ️ Për rezervime vizitoni www.flyksa.com ose na kontaktoni: +383 (0)38 220 220 +49 (0)211 17 39 930 Eurokoha & Kosova Airlines . 12/10/2020 - 16:40 Share Greqia akuzoi këtë të hënë Turqinë për ndezjen e tensioneve në Mesdheun lindor pas njoftimit të Ankarasë se do të dërgonte një anije studimore me mission kërkimin në ujërat e diskutueshëm. Maska e flokeve : “Ice Cream KroMask Rosso Ciliegia (cherry red)” Vera ne Antalya Vazhdon deri me 29 Shtator. Kjo zgjidhje eshte opcionale dhe nuk eshte opcioni i preferuar nga Max Travel. Ballina; Ofertat; Magazina; Kontakt; Pushime. VJESHTE NE STAMBOLL. Pushime në eurokoha fluturime per pristina font Antalya. Kliko këtu për më shumë info. Jemi profesioniste dhe ju asistojme qe nga momenti i perzgjedhjes se hoteleve deri ne perfundimin e pushimeve tuaja. Facebook. 29/04/2020, 16:55 29/04/2020. Për Ne; Lajme A do të mund të shkoni këtë vit për pushime në Turqi?! Fluturime të rregullta; Fluturime Low Cost; … Maska e flokeve : “Ice Cream KroMask Rosso Ciliegia (cherry red)” INFORMACION I RENDESISHEM: Të nderuar klientë, nëse jeni të pajisur dhe shfrytëzoni Pasaportën e Republikës së Shqipërisë për udhëtimin tuaj në Antalia, Turqi, kete sezon, dokumenti juaj i udhëtimit duhet të ketë vlefshmëri të paktën 3 (tre) muaj nga data e kthimit.Shteti Turk, per te gjithe turistet, aplikon TAKSEN E TURISTIT qe duhet ta paguani direkt ne hotel dhe eshte 1% e shumes totale e vleres se hotelit. Si do të pushojnë europianët këtë vit? Turqia sapo ka arritur një sukses të vogël në luftën kundër pandemisë. PUSHIME NË ANTALYA DHE PAMUKKALE 12 shkurt 2021, , Njoftime, Turizmi, Ture / Guide ... Turqi. Al Pazar - Aneja pas pushimeve në Turqi - 6 Tetor 2018 - Show Humor - Vizion Plus - Duration: 8:59. Eurokoha (@eurokoha) download instagram stories highlights ... img & tourism company out based 35Str. 16,000+ Kliente … Al Pazar - Aneja pas pushimeve në Turqi - 6 Tetor 2018 - Show Humor - Vizion Plus - Duration: 8:59. 29/04/2020. 60329 Frankfurt/M. Pushime në Turqi; Pushime në Greqi; Pushime Ekzotike; City Breaks; Fluturime. Me vendosjen e standardeve të larta të sigurisë synohet të joshen turistët. Shkoi me pushime në Turqi, modelja dhunohet barbarisht nga rojet . Details. Zürich +41 (0)44 315 59 59 . CRYSTAL SUNRISE QUEEN LUXURY RESORT & SPA 5*. Gjithashtu, diten qe largoheni, dhomen e lironi ne oren 12:00 ne dreke te dites qe do largoheni dhe do qendroni ne ambjetet e hotelit deri ne mbremje qe vjen ju merr shoqeruesi. 05/14/2020 12:40 nga: A. R. Turqia sapo ka arritur një sukses të vogël në luftën kundër pandemisë. tweet Turqia sapo ka arritur një sukses të vogël në luftën kundër pandemisë. Kalemi Travel & Tours. Si cdo vere tejeter edhe kete Max Travel ju sjell ofertat me te mira per Pushime ne Antalya, Turqi ne resortet  (hotelet) me te mira me sherbimin te vleresuar dhe gjithmone me komoditetin e Turkish Airlines. E keni menduar ku do ti kaloni pushimet? CH-Zürich 8002. Facebook. Dega e turizmit dhe udhëtimeve është një ndër më fitimprurëset në Turqi. Fluturim direkt nga Prishtina drejt Düsseldorf, për datën 17 Prill. Pra, ju nese do mberrini heret ne hotel, nuk e merrni dot dhomen deri ne oren 14:00. Pushime në Turqi - 7 netë, All Inclusive prej 299 €. Hamburg +49 (0)40 30 39 47 58. schweiz. Agjensi turistike në Tiranë Kalemi Travel siguron për ju një larmi me hotele në Antalya, Turqi, nga më të mirët. Kompania e njohur “Eurokoha” ka prezantuar të martën në Prishtinë ofertat turistike për bregdetin turk për vitin 2019. UDHËTIM NË STAMBOLL 189 euro . Vas Tour mendon per pushimet tuaja. Ankaraja do sa më shpejt të hapë sezonin turistik. 29/04/2020, 16:55 29/04/2020. Pushime ne Bodrum dhe Pamukkale Kategoria e Ofertës: Pushime ne Bodrum dhe Pamukkale, Stamboll, 2,9,16,24Nentor, 7Dite,599 € Shteti: Turqi Transporti: Avion Nisja e Radhës: 24/11/2020 - 30/11/2020 Qëndrimi: 6 Net dhe 7 Ditë Jemi profesioniste dhe ju asistojme qe nga momenti i perzgjedhjes se hoteleve deri ne perfundimin e pushimeve tuaja. Eurokoha' prezantoi … Pushime te Mira ne Hotele luksoze ne te gjitha vendet me Oferta atraktive.--> Kreu Blogu Rreth nesh Kontakti Rezervo tani. Pushime ne Plazhet e Parges Parga destinacioni me i kerkuar, i cilesuar si nje nder qytetet me te bukura dhe piktoreske , shtrihet rreze kodrave te gjelberta dhe plazheve te bukura ranore qe lagen nga ujrat e kristalta te detit Jon. Madje, për këtë është dashur të angazhohet një bletar.  Rezervo tani duke paguar vetem 25% te vleres – pjesen tjeter me kiste pa pagese shtese deri ne kohen e udhetimit,  Rezervimin mund ta ndryshoni ose anuloni pa penallti deri ne 3 jave para nisjes, ⋙ Të Përfshira:✔ Kthimi direkt – Turkish Airlines ✔ Bileta e Avionit : Prishtinë – Antalya – Prishtinë✔ Transferi : Aeroport – Hotel – Aeroport✔ Akomodimi: 6 netë – 7 ditë✔ Shërbimi sipas Konceptit ultra AIl Inclusive✔ Asistence 24/7 gjatë gjithë kohës✔ Të gjitha taksat, ℹ️ Taksat e Aeroportit 40 Euro nuk jane te perfshira ne cmim,  Bone Share dhe fito Falas – Sigurim Shendetesor, Për rezervime kontakto:☎ 038 754 754☎ 049 754 754☎ +383 49 754 754 (viber), Click to share on Twitter (Opens in new window), Click to share on Facebook (Opens in new window), 169 € Oferte Per Stamboll – Cdo dite dhe Vikend, Super Oferta per Stamboll gjate HalloWeek, Oferta Per Stamboll 179 € – Cdo dite dhe Vikend, Pushime ne Antalya, Turqi duke filluar nga 449 Euro, Oferte per Stamboll – 3 Dite per 179 Euro, Vera ne Antalya Vazhdon deri me 29 Shtator.